Merkez Akseki Alanya Demre Elmalı Finike Gazipaşa Gündoğmuş
İbradi Kaş Kemer Korkuteli Kumluca Manavgat Serik

HAVA DURUMU

ANTALYA
Kemer'den  Ne Alınır

Kemer'den Ne Alınır

Tarih 28 Temmuz 2010, 02:49 Editör Editör

Kemer'den Ne Alınır

Kemer çarşısında yörenin en modern ve büyük mağazalarına rastlayabilirsiniz. Döviz ofisleri geç saatlere kadar açık, banka ATM’leri her yerde, pek çok mağazada kredi kartı geçiyor. Halıcı, derici ve kuyumcular bölgenin genelinde olduğu gibi, çoğunlukta. Turistik eşya mağazalarında seramik biblolar, taştan oyulmuş mücevher kutuları, kristal ev eşyaları satılıyor. 

Belli başlı büyük giyim markalarını butiklerde görebiliyorsunuz. Vitrinlerde, deniz giysileri, plaj havluları ve sırt çantaları hemen göze çarpıyor. Alışveriş konusunda Tekirova’nın da Kemer’den aşağı kalır yanı yok, tam bir alışveriş cenneti. Henüz yapılanma aşamasında olan çarşılar zengin donanımının yanında mimarisiyle de ilgi çekici. Birbirine uyumlu mağazaların ise görünümleri çok cazip. Esnaf da, halk da oldukça titiz ve özenli. Mağazalarda ünlü markalara rastlayabilirsiniz. Çarşı boyunca gümüşçü ve kuyumcular yan yana sıralanıyor. Özel bitki karışımlarının ve ilginç banyo malzemelerinin satıldığı aktarlar, deniz ve kara bitkilerinden yapılmış banyo keseleri, lif ve süngerlerin satıldığı dükkanlar oldukça ilgi çekici.

Bu İçerik 2393 defa okunmuştur.

PAYLAŞ


 ARAMADetaylı Arama

DUYURUMUZ

EN SON EKLENENLER


IP : 3.230.76.196  Online:245 Toplam: 199641                                                                                                                                                                                                                                                      RSS  | Kullanım Koşulları

Copyright © Antalya Rehberi 2006 Tüm hakklari saklidir. Kopyalanamaz çoğaltilamaz