Merkez Akseki Alanya Demre Elmalı Finike Gazipaşa Gündoğmuş
İbradi Kaş Kemer Korkuteli Kumluca Manavgat Serik

HAVA DURUMU

ANTALYA
Metabolic Balance

Metabolic Balance

Tarih 01 Ağustos 2011, 23:37 Editör Editör

Dr. Meftun ÇAĞLAYAN
Metabolic Balance Temsilcisi
GSM: 0 532 308 65 77
e-mail: drmeftunc@hotmail.com
Arapsuyu Mah. 7.Cadde Deniz Apt.
No:39/6 Konyaaltı/ANTALYA
(Değirmenci Baba üstü)

metabolic balance® nedir?

metabolic balance® Doktorlar ve Beslenme uzmanları tarafından geliştirilmiş, kilo düzenleyici bir metabolizma programıdır.
 
Bu program yardımıyla, daha önceden edindiğiniz beslenme alışkanlıklarınız, sağlıklı, tamamen dengeli ve sadece size özgü bir beslenme şekline dönüşecektir. Programın temeli, sadece size özel bir beslenme planı hazırlanmasıdır. Kişisel plan, güncel laboratuar tahlilleriniz ve sağlık durumunuz göz önüne alınarak hazırlanmaktadır. Bu program 4 aşamada sizi başarıya götürecektir.

1. Kilo probleminiz daimi olarak ortadan kalkacak, 
2. Sağlığınız korunacak ve bir bütün olarak desteklenecektir

metabolic balance® nasıl etki ediyor?

Kişisel beslenme planınız sayesinde ‘’beden kimyanız“ ve size uygun ‘’gıda maddeleri” ile yeni bir metabolik denge oluşacaktır. Sizin için sağlıklı ve gerekli olan besinleri, mineralleri içeren gıdaları tüketmenizin yanı sıra, metabolizmanızın dengede kalabilmesi için ihtiyaç duyduğu besinleri almanız da sağlanacaktır. Bu nedenle, size özel hazırlanan bu plan, sadece sizin metabolizmanıza uygundur ve tamamen sizin kişisel özelliklerinizle ilgili bilgiler içermektedir.

metabolic balance® neden başarılı oluyor?

Beslenme planınız, metabolizmanızın sağlıklı biçimde çalışmasını sağlar ve kilonuzu dengeleyerek sizi ideal kilonuza kavuşturur. metabolic balance® programıyla, belirlenen süre içersinde istediğiniz kiloya sorunsuz bir biçimde kavuşabilmeniz için, bu konuda eğitim görmüş sertifikalı temsilcilerimiz (Doktorlarımız) size eşlik edecektir. metabolic balance® temsilcinize ulaşmak için lütfen siteye giriniz.

metabolic balance® kilo kaybını nasıl sağlıyor?

Size özel hazırlanan beslenme planı sayesinde vücudunuzun ihtiyaç duyduğu tüm sağlıklı besinleri alıyorsunuz. Programda besinler içerdikleri kaloriye, yağ, protein ya da karbonhidrat miktarlarına göre seçilmiyor. Sadece ve sadece sizin hormon düzeyiniz dikkate alınıyor ve bu sayede metabolizmanızın sağlıklı çalışması sağlanıyor. Beslenmenizi bu yeni ve kolay uygulanabilen kurallara göre düzenlediğiniz için, kilonuz kontrol altına alınıyor, aynı zamanda metabolizmanızın hormon dengeleri de düzenleniyor.

metabolic balance® ile sağlığım nasıl düzeliyor?

Düzenli ve dengeli beslenme sayesinde (özellikle size uygun egzersizleri de uygulayarak) kalıcı bir sağlığa kavuşabilir; kendinizi çağın önemli hastalıklarından koruyabilirsiniz. Doğal ve dengeli beslenme sayesinde vücudumuz olması gereken doğal kilosuna kavuşur. Bu beslenme planı sayesinde, günlük verimimizde ve konsantrasyonumuzda da gözle görülür bir düzelme oluşur. Böylece enerji düzeyimizde de artış görülür. Daha iyi uyuyabilir, fiziksel anlamda kendimizi daha güçlü hissedebiliriz. Sonuç olarak; daha sağlıklı, daha aktif, daha zinde olup, bu özellikleri çevremize de yansıtırız. Programı uygularken vücuttaki yağlar azalır, bu arada kas ve bağ dokusu metabolic balance® sayesinde dengelenir. Böylece cildimiz de daha gergin ve pürüzsüz bir hale gelir.

metabolic balance® programına ne zaman katılmam gerekir?

Programa katılmanız ancak aşağıdaki durumlarda mantıklı  ve yararlı olacaktır:

 • Kilo vermek veya almak için kesin bir çözüme ihtiyaç
  duyuyor ve özellikle de sağlıklı bir şekilde ilerlemek istiyorsanız,
 • Fazla kilo ya da beslenme bozukluğu nedeniyle bazı sağlık
  sorunlarınız varsa (Örneğin şeker hastalığı, romatizma, kronik migren,
  metabolizma bozukluğu, yüksek tansiyon v.s.)
 • Hangi yaşta olursanız olun, enerji dolu, canlı ve formda
  bir insan olmak istiyorsanız.
Ek bilgi ve randevu için arayınız:  

Dr. Meftun ÇAĞLAYAN
Metabolic Balance Temsilcisi
Arapsuyu Mah. 7.Cadde Deniz Apt.
No:39/6 Konyaaltı/ANTALYA
(Değirmenci Baba üstü)
GSM:    0 532 308 65 77
e-mail: drmeftunc@hotmail.com

Bu İçerik 6672 defa okunmuştur.

ÇEVİRİ

TürkçeEnglishFranceGermanyRusiaSpain

EN SON EKLENENLER

PAYLAŞ

 ARAMADetaylı Arama

GAZETE LİNKLERİ ------ DERGİ LİNKLERİ

DUYURUMUZ


IP : 35.168.110.128  Online:476 Toplam: 2746613                                                                                                                                                                                             RSS  | Kullanım Koşulları | Editör Başvuru | İletişim

Copyright © Antalya Rehberi 2006 Tüm hakklari saklidir. Kopyalanamaz çoğaltilamaz 
Christian louboutin wedding women sandals replica fake best Celine handbags micro clutch sale online 2015 Canada goose jackets coats trillium parka sale replica official Red bottoms sneakers heels women sale online real Canada goose vest trillium parka jackets outlet discounts best Hermes evelyne men wallet sale store official Prada mini crossbody tote outlet store 2015 Celine wallet women bags outlet fake authentic Celine micro trio crossbody outlet store real Red bottoms boots sneakers sandals outlet discounts best Christian louboutin pumps shoes women sale discounts 2015 Celine clutch bags micro replica shop price Christian louboutin mens sandals boots sale discounts best Prada shoulder womens purse outlet store best Prada crossbody messenger evening replica shop official Prada belt crossbody mini outlet shop best