Merkez Akseki Alanya Demre Elmalı Finike Gazipaşa Gündoğmuş
İbradi Kaş Kemer Korkuteli Kumluca Manavgat Serik

HAVA DURUMU

ANTALYA

Kullanım Koşulları


KULLANIM KOŞULLARI'NI OKUDUĞUNUZU, İÇERİĞİNİ ANLADIĞINIZI VE HÜKÜMLERİN ONAYINI KABUL VE BEYAN ETMİŞ OLUYORSUNUZ.

BAŞLIK A

A.1) Bu sitede yer alan her türlü bilgi, rapor, araştırma sonuçları,makaleler, reklamlar, haberler, ilanlar, ürünler, ürün satışlar, kampanyalar, görüş ve tavsiyeler güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilen bilgiler dikkate alınarak genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Sayfalarda yer alan bilgiler ve doğrulukları firmalar kendi oluşturduğundan tarafımızca garanti edilmemektedir.
Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı www.antalyarehberi.com sorumlu tutulamaz.

A.2) Bu Site'de yer alan bilgiler, isimler, şirket kimlikleri, fotoğraflar, logolar, ikonlar, müşteriler tarafından sağlanmaktadır.

www.antalyarehberi..com'un temsil etme, onaylama veya herhangi bir garanti yükümlülüğü yoktur.
Bu sitede sağlanan bilgiler sizin kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla yazılmıştır.
Sizin sorumluluğunuz bu sitede yer alan bilgileri amacına uygun olarak kullanmak olmalıdır.

A.3) www.antalyarehberi..com web sitesi üçüncü şahıslar tarafından idare edilen İnternet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlamaktadır.
www.antalyarehberi..com, bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir.
Bu site ve üçüncü şahıs sitelerindeki malzemeler "olduğu gibi" sağlanmaktadır ve bu nedenle açık ya da dolaylı hiç bir garanti verilmemektedir.
www.antalyarehberi..com bunlarla ilgili olarak satılabilirlik veya belirli bir amaca uygunluk kapsamına giren dolaylı garantiler de dahil olmak üzere, ama bunlarla kısıtlı kalmayacak şekilde, açık ya da dolaylı her türlü garantiden muaftır.
www.antalyarehberi..com malzemelerin içerisinde bulunan işlevlerin kesintisiz ya da hatadan arınmış olacağının, sorunlu yanlarının giderileceğinin ya da bu sitenin virüslerden veya başka zararlı unsurlardan arınmış olduğu garantisini vermez.
www.antalyarehberi..com, bu sitedeki ya da üçüncü şahıs sitelerindeki malzemelerin kullanımı ya da kullanım sonuçları konusunda, doğruluk, kesinlik, zamanında olmaklık, güvenilirlik ya da başka açılardan herhangi bir garanti vermez.
Bu sebeplerden dolayı, herhangi bir üçüncü taraf  Web Sitesinde yer alan bilgi veya fikir konusunda sorumluluk kabul edilmemektedir.
Siz, bu hizmeti kullanmakla, gerekli bakım, tamirat ya da düzeltme masraflarının tümünü üstlenmeyi baştan kabul etmiş sayılırsınız.

A.4) Sizin tarafınızdan oluşturulan sayfa içerikleri veya www.antalyarehberi..com a verilen sitede yayınlanmasını istediğiniz bilgiler ve fotoğraflar dışındaki tüm bilgiler gizli bilgi olarak kabul edilmektedir.
Bu bilgiler www.antalyarehberi..com tarafından üçüncü şahıslara ifşa edilmeyecektir. Ayrıca bu bilgilerin doğruluğu tamamen size aittir. www.antalyarehberi..com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

A.5) Web sitemizi ziyaret ettiğiniz zamanlarda reklam hizmeti vermek için üçüncü taraf reklam şirketlerini kullanmaktayız. Söz konusu şirketler, bu sitelere ve diğer web sitelerine yaptığınız ziyaretlerden elde ettikleri (adınız, adresiniz, e-posta adresiniz veya telefon numaranız dışındaki) bilgileri ilginizi çekecek ürün ve hizmetlerin reklamını size göstermek için kullanabilir.
Bu uygulama hakkında bilgi edinmek için ve söz konusu bilgilerin bu şirketler tarafından kullanılmasını engellemek üzere seçeneklerinizin neler olduğunu öğrenmek isterseniz burayı tıklayın.

A.6) Aşağıda belirtilen Yasaklı Ürünleri tanıtıma sunamaz, sorumluluk tanıtımı yaptırana ait olup www.antalyarehberi..com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

- Ateşli Silah, Bıçak ve Kesici Aletler (Mutfakta kullanılanlar Hariç)
- Askeri ürün ve teçhizatlar
- Canlı Hayvanlar
- Hisse Senedi, Tahvil, Bono, Hazine Senedi
- Kopya ve Bandrolsüz ürünler (Bandrolsüz cd, vcd, dvd)
- Yasak ürünler ihtiva eden sitelere yapılan her türlü linkler
- Pornografik İçerikli Ürünler
- Radar Detektörleri
- Reçete ile satılması gerekli ilaçlar ve tedavi unsurları
- Resmi kıyafet ve üniformalar
- Sahte ve taklit ürünler
- TV Dekoder Şifre çözücüleri
- Yiyecek ve İçecek Maddeleri (Son kullanım tarihleri belirli olmayanları kapsar)
- Uyuşturucu maddeler
- Yasaklı Yayınlar
- Yanıcı ve Patlayıcı Maddeler (Gösteri amaçlı olanlar haricinde)
- İthalatı yasak olan ürünler
- Her türlü çalıntı ürün
- Dinleme cihazları
- Lisanssız yazılımlar (oyun, yazılım, cd, vcd, dvd)
- Telif hakkına sahip ürünler
- Kilit açıcılar

A.7) www.antalyarehberi..com, gerekli gördüğü durumlarda (özellikle çalıntı, kaçak veya sahte ürünler ), tanıtıcı sahibine önceden uyarıda bulunmaksızın, tanıtıcı sahibi hakkında gerekli yasal işlemin yapılması amacıyla, Cumhuriyet Savcılığı'na ve ilgili denetleme ve düzenleme kuruluşlarına şikayet veya ihbarda bulunabilir. Kullanıcı, Yasaklı Ürünler'in tanıtımı ile bağlantılı olarak, www.antalyarehberi..com ihbarı ve/veya bilgi temini sonucu zarara uğraması durumunda, www.antalyarehberi..com hiç bir isim veya sıfatla sorumlu tutmamayı ve her ne suretle olursa olsun tazminat talep etmemeyi kabul, beyan ve taahhüt eder. Tanıtıcı sahibi, aynı sebepten kaynaklanarak üçüncü kişi veya kurumlardan gelebilecek tazminat taleplerinde, www.antalyarehberi.com'un doğabilecek tazminat ve avukatlık ücretleri dahil fakat bunlarla sınırlı olmaksızın, tüm dava ve diğer yükümlülüklerini karşılamayı peşinen kabul, beyan ve taahhüt eder. Satıcı, Site'de sergilediği ürünlerin tamamının, Türkiye Cumhuriyeti gümrük mevzuatı ve rejimine uygun olarak gümrük işlemine tabi tutulmuş ve serbest dolaşıma girmiş ürünler olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

A.8) Site'de yürürlükteki gümrük mevzuatı ve rejimine aykırı olarak veya hiç gümrük işlemine tabi tutulmaksızın, Türkiye'ye giriş yapmış ürünlerin sergilenmesi ve satışı yasaktır. Yurt dışında yerleşik Kullanıcı'ların gümrük işlemine tabi tutularak serbest dolaşıma girmemiş ürünleri Site'de tanıtıma sunmaları ve satmaları yasaktır. Bu konuda doğabilecek her türlü  sorumluluktan dolayı www.antalyarehberi..com sorumlu tutulamaz.  www.antalyarehberi..com, gümrük işlemine tabi tutulmamış ürünleri, doğrudan yurtdışı satışı olarak satmak teşebbüsünde bulunan Kullanıcı'ların sergilediği ürünleri, haberdar olduğu anda iptal eder .

BAŞLIK B

B.1)
Hukuken 'mücbir sebep' sayılan tüm hallerde, www.antalyarehberi.com, işbu Kullanıcı Koşulları ile belirlenen yükümlülüklerinden herhangi birini geç veya eksik ifa etme veya ifa etmeme nedeniyle yükümlü değildir. Bu ve bunun gibi durumlar, www.antalyarehberi..com için, gecikme, eksik ifa etme veya ifa etmeme veya temerrüt addedilmeyecek veya bu durumlar için www.antalyarehberi.com 'dan herhangi bir nam altında tazminat talep edilemeyecektir. "Mücbir sebep" terimi, doğal afet, isyan, savaş, grev, iletişim sorunları, altyapı ve internet arızaları, elektrik kesintisi ve kötü hava koşulları da dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, ilgili tarafın makul kontrolü haricinde ve gerekli özeni göstermesine rağmen önleyemediği, kaçınılamayacak olaylar olarak yorumlanacaktır.

B.2) Siteyi kullanmakla, Site hakkında veya Site ile ilgili bir ihtilafın çıkması halinde, bu kanunlar ihtilafı kurallarına bakılmaksızın Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabi olacak, Türkiye Cumhuriyeti Antalya Mahkemeleri yetkili olacaktır
.

Prada mini purse evening replica shop official Prada messenger clutches backpack sale discounts official Hermes men purse birkin outlet shop official Red bottoms wedding women heels sale online 2015 Red bottoms boots sneakers women cheap fake 2015 Hermes bags wallet lindy sale store price Red bottoms mens sandals heels cheap fake 2015 Christian louboutin women sandals wedding cheap online best Celine micro crossbody mini luggage sale store price Canada goose jackets chateau parka montebello sale store official Red bottoms wedding sneakers sandals replica store official Prada belt messenger purse sale discounts authentic Christian louboutin pumps wedding shoes replica fake 2015 Celine bags luggage tote trapeze replica discounts authentic Red bottoms women shoes boots outlet shop best Hermes wallet belt purse sale online 2015 Canada goose chateau parka vest toronto sale fake 2015 Canada goose chilliwack hats kensington parka outlet fake price Celine boston purse clutch sale fake official Hermes women bags lindy replica discounts official

ÇEVİRİ

TürkçeEnglishFranceGermanyRusiaSpain

EN SON EKLENENLER

PAYLAŞ

 ARAMADetaylı Arama

GAZETE LİNKLERİ ------ DERGİ LİNKLERİ

DUYURUMUZ


IP : 3.236.209.138  Online:348 Toplam: 2879377                                                                                                                                                                                             RSS  | Kullanım Koşulları | Editör Başvuru | İletişim

Copyright © Antalya Rehberi 2006 Tüm hakklari saklidir. Kopyalanamaz çoğaltilamaz 
Prada mini purse evening replica shop official Prada messenger clutches backpack sale discounts official Hermes men purse birkin outlet shop official Red bottoms wedding women heels sale online 2015 Red bottoms boots sneakers women cheap fake 2015 Hermes bags wallet lindy sale store price Red bottoms mens sandals heels cheap fake 2015 Christian louboutin women sandals wedding cheap online best Celine micro crossbody mini luggage sale store price Canada goose jackets chateau parka montebello sale store official Red bottoms wedding sneakers sandals replica store official Prada belt messenger purse sale discounts authentic Christian louboutin pumps wedding shoes replica fake 2015 Celine bags luggage tote trapeze replica discounts authentic Red bottoms women shoes boots outlet shop best Hermes wallet belt purse sale online 2015 Canada goose chateau parka vest toronto sale fake 2015 Canada goose chilliwack hats kensington parka outlet fake price Celine boston purse clutch sale fake official Hermes women bags lindy replica discounts official